Bizden Haberler

Komşufırın, Antalya’daki İlk Şubesiyle Misafirlerine Hizmet Ve...

05.01.2016

Komşufırın, Antalya’daki ilk şubesiyle misafirlerine hizmet vermeye başladı Doruk Group Holding’in yeni nesil fırıncılık markası Komşufırın, 10. yılını kutladığı 2016’da şube sayısını artırıyor. Yılsonuna kadar 20’ye yakın yeni şube hedefleyen Komşufırın, Antalya’daki ilk şubesinde, müşterilerini yenilikçi lezzet reçeteleriyle buluşturmaya başladı.

Mahalle fırıncılığının sıcaklığını yeni nesil fırıncılık vizyonu ile birleştiren ve 2016 yılının sonuna kadar 20 yeni şube açmayı planlayan Komşufırın, Antalya’daki ilk şubesi, 16 Mart 2016 Cumartesi günü, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’m katılımlarıyla açıldı. Komşufırın, istanbul, Bodrum ve Göcek’teki şubelerine ek olarak açtığı yeni şubesi ile Antalyalı lezzet severleri de sağlıklı ve lezzetli ürünleriyle buluşturacak.

Açılışa özel indirimler de yapılacak. Antalya’daki ilk şuİK-siyle lezzetlerini Antalyalılarla buluşturmaya başlayan Komşufırın, kısa süre içerisinde lıayata geçireceği yeni franehise sistemiyle birlikte 2016 yılı sonuna kadar açılacak yeni şubeleriyle birlikte istikrarlı büyümesini sürdürmeye devam edecek.