Yasal İzinler

Yasal Uyarı

1- Sitede mevcut olarak bulunan; tüm ses, şekil, çizim, animasyon, metin, görüntü, logo, resim, klip, müzik ve video kayıtları, yazılım, program kodları ve bunların dışında yer alan her türlü bilgi ya da belge, ticari marka ve bunlara bağlı tüm fikri mülkiyet ve telif hakları Doruk Holding’e aittir.

2- Yukarıda belirtilmiş olan veya sayılanlarla kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü materyalin Doruk Holding yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamıyla, doğrudan veya dolaylı olarak aynı şekilde ya da başka türlü kullanımı, kopyalanması, kiralanması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara aktarılması, postalanması, dağıtılması, tekrar yayınlanması, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması kesinlikle yasaktır.

3- Sitede yer alan herhangi biri görüntü, yazı, bilgi ya da belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

4- Tüm haklar saklı kalmak kaydıyla kullanıcılar, kendi bilgisayarlarına kar amacı veya ticari amaç gütmeksizin yalnızca kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler.

Gizlilik

1- Doruk Holding, internet sitesi ziyaretçileri tarafından sitedeki formların aracılığıyla sunulan kişisel bilgileri (isim, elektronik posta adresi, iş / ev adresi, telefon numarası, v.b.) hiçbir şekilde üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya kullandırmaz. Beyan ettiğiniz tüm kişisel bilgileriniz gizlilik politikasının sunduğu kurallar doğrultusunda güvenli şekilde depolanmaktadır.

2- Doruk Holding, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

* Tarafınıza basılı yayınları veya yazışmaları göndermek,
* Tarafınıza e-posta ile basın bültenleri ya da bildirimleri ulaştırmak.

3- Bizlerde yer alan kişisel bilgilerinize; yalnızca Doruk Holding yetkili çalışanı ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilciler erişebilmektedirler. Doruk Holding, kişisel verileri açıklamadan; web sitesini iyileştirmek, geliştirmek ve tüketiciler hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Mevcut bilgiler, üçüncü kişilere asla bildirilmez.
4- Doruk Holding, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Doruk Holding Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmeyeceğiniz önemle hatırlatırız; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, girdiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını gözden geçirerek değerlendirmenizde yarar vardır.

5- “Yasal Koşullar & Gizlilik“ tarafımızca belirli zaman aralıklarında değişebileceğinden dolayı sitemizi ziyaretiniz sırasında sıklıkla bu bölümü de okumanızı öneririz.

6- Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.